• با ما در تماس باشید

    همواره برای ما این امکان وجود دارد که به مشتریان خود مشاوره تخصصی در زمینه کنترل و بهینه سازی احتراق را ارائه دهیم.

     

کمپانی LAMTEC آلمان فعالیت خود را در سال 1995 میلادی با خرید تکنولوژی و دانش فنی ساخت سنسورهای گازهای حاصل از احتراق از شرکت ABB آلمان و با همکاری تعدادی از مدیران این شرکت در زمینه کنترل احتراق، افزایش راندمان احتراق و سنسورهای گازهای حاصل از احتراق با شعار "توسعه نوآوری" آغاز نمود.

در سال 1998 میلادی کمپانی LAMTEC آلمان با خرید تکنولوژی و دانش فنی و انتقال تجربیات 20 ساله تولید سیستمهای آشکار ساز و ردیاب شعله شرکت Hartmann & Braun آلمان به توسعه فعالیتهای خود در زمینه سیستمهای کنترل احتراق مبادرت ورزید.

همچنین در سال 2001 میلادی کمپانی LAMTEC آلمان با ادغام شرکت HEINZ Electronic آلمان که تا پیش از این به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت LAMTEC آلمان در زمینه ساخت سیستمهای راهبری و خطایاب فوق سریع احتراق فعالیت می نمود فعالیتهای خو را ارتقاء بخشید.

شرکت لمتک آلمان با بکارگیری مجموعه ای از متخصصین و با تکیه بر آخرین تکنولوژی ها اقدام به طراحی و ساخت سنسورها و سیستمهای  کنترل احتراق منطبق با بالاترین استانداردهای  سنسورها و سیستمهای کنترل احتراق از جمله  TÜV آلمان می نماید.

همچنین این شرکت خود را متعهد میداند به جهت حساسیت این تجهیزات علاوه بر رعایت بالاترین استانداردهای اروپا، تمامی سیستمهای کنترل خود را در آزمایشگاه های مجهز تحت سخت ترین شرایط تست نماید تا محصولات تولید این کمپانی بتواند علاوه بر افزایش راندمان و کارایی، ایمن ترین شرایط را برای سیستمهای احتراق تضمین نماید.

در این راستا اخیرا مدل خطای احتمالی یکی از موضوعات مورد توجه بوده است (به عنوان مثال خطاهای خطرناک بر مبنای احتمال وقوعشان ارزیابی شده اند و سپس سیستمهای تولیدی این کمپانی بر مبنای سطح SIL) Safety Integrity Level) یا سطح ایمنی اش جهت استفاده در شرایط گوناگون رده بندی می شود).

در سال 2004 شرکت LAMTEC آلمان به واسطه استفاده ازاین مفاهیم درسیستمهای تولیدی خود برنده جایزه نوع آوری از صنعت گاز آلمان شد.

نمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فروزان شعله نمایندگی انحصاری شرکت لمتک آلمان در ایران می باشد.

LAMTEC Iran  |Foruzan Shole Energy engineering Company | Telephone: +98 (21) 44007200 | info@LAMTEC.ir