• با ما در تماس باشید

    همواره برای ما این امکان وجود دارد که به مشتریان خود مشاوره تخصصی در زمینه کنترل و بهینه سازی احتراق را ارائه دهیم.

     

پراب اکسیژن آنالایزر LS1

پراب آنالایزر LS1  در ترکیب با ترانسمیتر LT1 جهت اندازه گیری میزان اکسیژن در گازهای احتراقی و کوره ها طراحی گردیده است. زمان پاسخ بسیار پایین این آنالایز پایش و تصحیح فرایند احتراق  را تسریع مینماید.

توضیحات بیشتر»»

پراب اکسیژن آنالایزر LS2

پراب آنالایزر LS2  در ترکیب با ترانسمیتر LT2 جهت اندازه گیری میزان اکسیژن در گازهای احتراقی در دودکش بویلرها و کوره ها تا دمای 300 درجه سانتی گراد  طراحی گردیده است. زمان پاسخ بسیار پایین این آنالایز پایش و تصحیح فرایند احتراق را تسریع مینماید.

توضیحات بیشتر»»

پراب آنالایزر KS1D

پراب آنالایزر KS1D در ترکیب با آنالایزر LS2 جهت اندازه گیری اکسیژن و هیدروکربنهای نسوخته و اکسیدهای کربن (COe/H2) در گازهای حاصل از احتراق در دودکش بویلر ها و کوره ها مورد استفاده قرار میگیرد.زمان پاسخ بسیار پایین این آنالایز پایش و تصحیح فرایند احتراق را تسریع مینماید.

توضیحات بیشتر»»

ترانسمیتر LT1

ترانسمیتر LT1 در ترکیب با  پراب آنالایزر LS1 جهت اندازه گیری میزان اکسیژن در گازهای احتراقی و کوره ها طراحی گردیده است. زمان پاسخ بسیار پایین این آنالایز پایش و تصحیح فرایند احتراق  را تسریع مینماید.

توضیحات بیشتر»»
ترانسمیتر LT2

ترانسمیتر LT2 قابل استفاده همراه با انواع پراب آنالایزرهای اکسیژن و مونواکسید کربن میباشد.

توضیحات بیشتر»»
ترانسمیتر LT3

ترانسمیتر LT3 قابل استفاده همراه با انواع پراب آنالایزرهای اکسیژن و مونواکسید کربن میباشد.همچنین دارای مدارات میکروپروسسوری و سیستم خطا یاب و صفحه نماایش گرافیکی میباشد.

توضیحات بیشتر»»
  سنسور Carbosen

سنسور Carbosen جهت اندازه گیری هیدروکربنهای نسوخته و اکسیدهای کربن (COe/H2) در گازهای حاصل از احتراق در دودکش بویلر ها و کوره ها مورد استفاده قرار میگیرد.زمان پاسخ بسیار پایین این آنالایز پایش و تصحیح فرایند احتراق را تسریع مینماید.

توضیحات بیشتر»»

سنسور Hydrosen

سنسور Hydrosen جهت اندازه گیری میزان هیدروژن H2 مورد استفاده قرار میگیرد.

توضیحات بیشتر»»

نمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فروزان شعله نمایندگی انحصاری شرکت لمتک آلمان در ایران می باشد.

LAMTEC Iran  |Foruzan Shole Energy engineering Company | Telephone: +98 (21) 44007200 | info@LAMTEC.ir