• با ما در تماس باشید

    همواره برای ما این امکان وجود دارد که به مشتریان خود مشاوره تخصصی در زمینه کنترل و بهینه سازی احتراق را ارائه دهیم.

     

سیستم کنترل VMS

سیستم کنترل VMS دارای قابلیت تنظیم چهار (VMS4) و یا پنج (VMS5) خروجی کنترلی (سروموتور) را بر اساس میزان بار مشعل در منحنی های مجزا و قابل برنامه ریزی دارد.

توضیحات بیشتر>>

سیستم جامع کنترل احتراق FMS

سیستم جامع کنترل FMS علاوه بر قابلیتهای راه اندازی مشعل,تست نشتی خط گاز, کنترل بار مشعل و .....قابلیت تنظیم چهار (FMS4) و یا پنج (FMS5) خروجی کنترلی (سروموتور) را بر اساس میزان بار مشعل در منحنی های مجزا و قابل برنامه ریزی دارد.

توضیحات بیشتر>>

سیستم جامع کنترلر مشعل ETAMATIC

سیستم جامع کنترل ETAMATIC جهت کنترل مشعل طراحی گردیده است و دارای تمامی توابع و فرایندهای کنترلی مورد نیاز جهت کنترل مشعل میباشد.

توضیحات بیشتر>>

سیستم جامع کنترلر مشعل ETAMATIC OEM

سیستم کنترل ETAMATIC OEM به صورت یک سیستم یکپارچه طراحی و ساخته شده است و دارای قابلیت نصب به صورت مستقیم بر روی مشعل میباشد که این ویژگی سبب کاهش سیم کشی و جلوگیری از خطاهای احتمالی میگردد.

توضیحات بیشتر>>

کنترلر مشعل FA1

کنترلر FA1 به صورتی طراحی گردیده که در یک دستگاه یکپارچه و فشرده پاسخگوی تمامی نیازمندیها جهت کنترل احتراق در انواع مشعلها باشد.

توضیحات بیشتر>>

کنترلر مشعل پرشرجت BT300

سیستم مدیریت و کنترل مشعل BT300 جهت کنترل انواع مشعل پرشر جت در ظرفیت های متفاوت طراحی گردیده است. این سیستم دارای تمامی توابع و فرایندهای کنترلی مورد نیاز جهت کنترل مشعل های پرشر جت میباشد.

توضیحات بیشتر>>

نمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فروزان شعله نمایندگی انحصاری شرکت لمتک آلمان در ایران می باشد.

LAMTEC Iran  |Foruzan Shole Energy engineering Company | Telephone: +98 (21) 44007200 | info@LAMTEC.ir